YouTube to MP3

1.7.3.0
oy
0

YouTube'dan videolar indirin ve istediğiniz formata dönüştürün

78.7k

Bu uygulamayı oyla

YouTube to MP3 sadece tek bir tıkla YouTube'dan videolar indirmenize izin veren çok fonksiyonlu bir araçtır. İhtiyacınız olan tek şey videonun URL'sini kopyalayıp yapıştırmak, sadece bir kaç saniyede bir multimedya dosyasını indirip cihazınıza kaydedebileceksiniz.

Aracın arayüzü o kadar basittir ki herhangi bir kullanıcı için tasarlanmış gibidir ve buna benzer bir program daha önce kullanmamış olsanız bile, YouTube to MP3 kullanmaya çalışırken herhangi bir problem yaşamazsınız. İndirmek için yapmanız gereken şey video platformuna erişmek ve indirmek istediğiniz dosyayı yerleştirmek. Otomatik olarak, seçilen dosyanın minyatür versiyonunu görürsünüz ve tek yapmanız gereken indirme seçeneğine tıklamak, böylece direkt olarak daha önce seçmiş olduğunuz alana dosya gider.

Diğer taraftan, aynı tarayıcı penceresinden, dosya uzantısını değiştirebilirsiniz ve herhangi bir problem yaşamadan mevcut video çalarınızla uyumlu temel bir uzantı yoluyla videoları MP3 formatında oynatabilirsiniz. YouTube to MP3 sayesinde saniyeler içinde herhangi bir yerden çoklu medya dosyalarını indirin ve bakın.
Uptodown X